Nederlandse Fokkers/ Dutch breeders

 

Baska collies 

Koos en Helma Kalk (Veendam)   

0598 - 37 21 26 / 0622 - 77 83 37 

kalkko47@gmail.com

www.baskacollies.nl


Blue Horizon

Steffi Wassink (Zelhem)

0314 - 624318  of 06-12853768

info@blue-horizon.nl   www.blue-horizon.nl


Boulevard of Dreams Collies

Ron & Anneke de Nijs (Heerhugowaard (NH)

0728 - 50 01 73  06 - 27 07 49 26

andenijs@kpnplanet.nl


Dreams of Sweetwood

René en Dorien de Vries (Heerhugowaard)

dreamsofsweetwood@ziggo.nl

Facebookpagina: klik hier


Forecastle

Jos & Marianne Berk (Zoetermeer)

079 - 32 19 989  info@forecastle.nl

www.forecastle.nl


Isoldalma's Joy (Of) 

Alma den Besten (Nunspeet)

0341 - 264082 / 06 - 20788430

colliesofisoldalmasjoy@hotmail.com

https://www.ofisoldalmasjoy.jouwweb.nl


Of the Loving Collies 

Marian van Loo (Loerbeek)

0316-531771 / 06 - 50924331

lovingcollies@kpnplanet.nl

www.lovingcollies.jouwweb.nl  


Malouine's 

Anke Blommers (Purmerend)

0299 - 42 05 06 / 06 - 16 42 06 38

anke@malouine.nl

www.malouine.nl


Maralynn 

Marie-Louise Dubois (Maastricht)

06 - 27 33 79 22

ml.dubois@home.nl


Milton Falls

Henk van der Wal & Jolanda van Dijk - van der Wal (Lippenhuizen)

0513 - 85 28 91 / 06 - 11 15 94 23 

infomiltonfallscollies@gmail.com

www.miltonfallscollies.nl


Mourisette 

Angelique Pathuis & Jerry Wolda  (Kropswolde)

0598- 202 270 / 06 - 229 79 877 

Jewo@home.nl

www.mourisette.nl


Robert van Dorp   (Den Haag)

Peliham  

07022066391  06- 29027978

rvandorp2107@gmail.com


Of a New Horizon 

 Joop Piersma (Zwaagdijk-Oost)

0228 - 58 16 83 / 06 - 10 40 88 75

joop@morukuru.com

www.collies-ofanewhorizon.jouwweb.nl


Sea Dreamers 

Richard & Linda Berghout (Sommelsdijk)

0187 - 65 18 42

sea.dreamers@planet.nl

www.seacollies.nl


Shelley Kidz  

Marleen Lamé - Van Raffen  (Schijf)

06 - 25 07 24 00

shelleykidz@outlook.com

marleen@shelleykidz.nl

www.shelleykidz.nl


Scott of Brabo Country   

L. van der Steen (Oosterhout) 

06-20068952

ce.vandersteen@hotmail.nl

scotofbrabocountry.nl


Standing Stones of Tormore   

L. Mulder   (Zwaag)

lukkina@me.com   0641229600


Whispers from Paradise  

Mirella Evers  ( Elst)

0481 - 846587 / 06 - 15 65 09 16

mirella.evers@whispersfromparadise.nl

www.whispersfromparadise.nl


Buitenlandse fokkers/ breeders from other countries


Des Gentils Malabars

Claudine Bertrand-Gerard    4530 Warnant Dreye  (België)
0476281841 

cl.gerard@outlook.be

Des Gentils Malabars


Compenyen Treasures (Of)  

Alice Kompagne  (9480 Løkken  Denemarken)

ofcompenyentreasures@hotmail.com

www.ofcompenyentreasures.nl


Beryn's Country 

Christophe Terryn (Langemark   België)

Tel.: 0032 - 475 465 156

christophe.terryn@telenet.be


Cedarwood  

Cristina Cedro  (Lecco  Italië)

+34 - 908 760 22

cedarwood@tiscali.it


Emiber Collies 

Roberto Stoppini   (Incisa In Valdarno, Toscana, Italy)

roberto.stoppini@hotmail.com

www.emibercollies.it


Vom Haus Rosenpracht  

Petra Scheuer  (66265 Heusweiler  Duitsland)

Tel.: + 49 68 06 48 121

rosenpracht@t-online.de

Start | Collies vom Haus Rosenpracht (wixsite.com)


Scottlyme  

Dora Richter & Martine Vanhengel  (3690 Zutendaal - België)

0032 - 89611867 / 0032-485915910

info@scottlyme.be 

www.scottlyme.be